6. XCO Izgubljena ovca

Datum objave: 31. 8. 2015.

Jučer su u Grožnjanju na XCO utrci naziva 6. XCO Izgubljena ovca 2015 nastupili naši članovi Ante Perica i Mate Miletić. Utrka se bodovala za Kup Hrvatske (klasa A), UCI klasa C2.

Ne znajući što ih čeka, na dug put od 350km krenuli su nenaspavni u 04:00h. Tako umorni Mate dao je sve od sebe, ali bolje od 9. mjesta nije moglo. Ante, još uvijek pod antibioticima odvozio je vrlo dobro, zauzevši na kraju peto mjesto. Kako nam kaže, rezultat bi bio puno i bolji da nije bila loša startna pozicija. Odmah pri početku utrke nastala je gužva zbog uske staze, tako da je bilo nemoguće prestići veći broj natjecatelja.

nixy_back

nixy_groz

nixy_groz_2

nixy_mate

nixy_gorz3

mate_groz2


Galerije fotografija:

Galerija 1 – Snimatelj Loris Bilić
Galerija 2
BBK Grožnjan
Galerija 3 Hupser

Rezultati