Nixy ponovo srebrni, XC Divlje Podsljeme 2015

Datum objave: 06. 7. 2015.

posljeme_medaljadivlje_podsljemeNa jučer održanoj XCO utrci Divlje Podsljeme 2015 u organizaciji BK Ciklus, nastupili su naši članovi Ante Perica, Mate Miletić i Tomislav Bilać. Većina staze je bila tehnički zahtjevna sa sigletrack-om smještenim uz same rubove strme padine i prepriječenim korjenjem drveća.

Među kadetima Mate je cijelo vrijeme vodio bitku za treće mjesto, no uz probleme padova lanca i malo oprezniju vožnju na kraju je ipak zvaršio na 4. mjestu te donio klubu nove bodove za kup Hrvatske.

Naš Nixy je i ovaj put opravdao očekivanja te osvojio srebrnu medalju, dok je Mile (Tome) zauzeto 11. mjesto od ukupno 18. natjecatelja u rekreaticiji. Ovim putem se zahvaljujemo Mariju Margiću iz BK Vid Ročić, koji nas je srdačno ugostio. Hvala Marijo!