I. kolo XCZLD-a

Datum objave: 25. 10. 2015.

18.10.2015. organizirali smo, sudeći po izjavama i reakcijama sudionika više nego uspješno naš 2.maraton koji je ujedno bio i 1.kolo XC ZLD. Po prekrasnom vremenu na samom startu okupio se 171 natjecatelj, nešto manji broj nego lani…ipak kiše koje su padale proteklih dana, te druga bicklistička događanja koja su se održavala taj dan su uzela svoje, te nam “preotela” mišljenja smo nekih 30ak biciklista. Pobjede u svim kategorijama su osvojili članovi BBK “Orlov krug” iz Vodica, jednog od najuspješnijih MTB klubova u Hrvatskoj. Nama kao domaćinima pripala su dva brončana odličja, kategorija 20-30 Ante Perica Nixy, te u kategoriji Žene posebno ističemo mladu i perspektivnu četrnaestogodišnju Nikolinu Samirić koja je za pobjednicom zaostala samo 6 minuta. Svi natjecatelji i gosti okrijepili su se fažolom, ali i gulašom od veprovine ….zabava, druženje i smijeh je potrajala do kasnih večernjih sati. Ovom prilikom zahvaljujemo se svim našim sponzorima koji su pripomogli da se organizira jedan ovako veliki događaj za naše malo misto, zahvaljujemo se  svim natjecateljima i gostima te Vas sve skupa pozivamo dogodine na ponovno druženje i ugodnu atmosferu.

pisati….

 

 

Facebook galerije fotografija pogledajte na sljedećim linkovima:
1) Milan Balaban
2) BK Aks
3) Luka Dubravica
4) Ivan Morić